• Обновено
стомакот танц DIY материјал бисери на работ појас bf-1524

стомакот танц DIY материјал бисери на работ појас bf-1524

Rating 
DEN 1920.00

Залиха
Во магацинот.

големина : слика покаже 11cm-12cm
350pcs-360pcs/дворови
БОЈА : ЗЛАТО ( слика show)
друга боја без акции, треба 15 дена за производство
Боја : како што е прикажано - злато, прифати било која боја со вашето пребарување
Материјали : Ткаенина
Количина за овој оглас : 5 метри
Точка Законик : bf-1524

Основни карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
bf1523

Најдобри понуди