• Обновено
4 бои деца Стомакот Танцување Костим Поставите Фустани Деца/Девојки Стомак Танц Носии Фаза Вежбајте Танцување Носат Облека

4 бои деца Стомакот Танцување Костим Поставите Фустани Деца/Девојки Стомак Танц Носии Фаза Вежбајте Танцување Носат Облека

Rating 
DEN 1050.72

Залиха
Во магацинот.


4 бои деца Стомакот Танцување Костим Поставите Фустани Деца/Девојки Стомак Танц Носии Фаза Вежбајте Танцување Носат Облека
1) :
Големина : pls проверете детален Опис за S,M, L како што е подолу : вкупно е 3 големини за вас да се избере :
(Истакна : ве молиме изберете која големина сакате пред место нарачка и плаќање, сите големина на информации е само за референца )
2) :
Боја : Црвена, Жолта, Зелена, Сина, како што е подолу : вкупно 4 бои за да го изберете :
(Истакна : ве молиме изберете што боја ви треба ? инаку ние ќе брод боја во Случаен избор)
3) : Напомене : еден Сет = 1pc Врвот + 1pc Здолниште, па тоа е 2pcs/set, donot вклучуваат било какви други предмети ! (Истакна : ако ви треба "половината Појас" за да одговара, тогаш pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарам многу ! ) .

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Девојки
Материјал:
Памук,Микрофибер,Модални,Најлон,Полиестер,Rayon,Spandex
Број На Модел На:
newkids-24

Најдобри понуди