• Обновено
Жешка за новата колекција 3-ниво торта стојат рачки / торта стојат фитинзи/кујнски прибор /1pcs

Жешка за новата колекција 3-ниво торта стојат рачки / торта стојат фитинзи/кујнски прибор /1pcs

Rating 
DEN 427.20

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте На Нашиот Магазин
Ви благодариме за интересни нашите производи, тоа е задоволство да се биде на услуга за вас, ако имате можност за соработка со вас!
повеќе цел повеќе попуст,го поздравуваме вашиот ни се јавите пред да го купите!
Забелешка : (Злато и сребро може да се меша продажба)
Ние ќе испрати стоката во сребрена боја или златна боја ако вие не советува која боја
дали ви треба, ние ќе испратена само сребрена боја.
превозот цена е да се преговара за овие вложувања е утврдена бесплатен превозот земји
За испорачување непречено и брзо,ние може да брод предмети преку други couriers.Нашата одлука е конечна
Ако не сте во областа на бесплатен превозот,ве молиме контактирајте со нас пред ставање ред.Ние може да ви даде попуст на превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид : (На следниве слики се сите нови производи, ние ќе не направи премногу инвентар, ве молиме контактирајте со нас пред да го купат.)

Основни карактеристики

боја:
бронза, злато, мет сребро, сребро.
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
MQMY
Торта Алатки Тип:
Стои
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
мини цвет

Најдобри понуди