• Обновено
кинески fengshui месинг богатство хороскопски Жесток зло тигар Успех среќа статуа

кинески fengshui месинг богатство хороскопски Жесток зло тигар Успех среќа статуа

Rating 
DEN 3060.00
DEN 3600.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина : 5.11 инч . Долго : 7.48 инч . Ширина : 3.14 инчен Димензии : Висина : 13 cm . Долго : 19 cm . Ширина : 8 cm Тежина : 1.5 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : месинг Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Тема:
Будизмот
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
SIYAO
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
бронза

Најдобри понуди