• Обновено
кинески месинг fengshui хороскопски кралската змеј ѕверот KwanYin GuanYin е страна статуа

кинески месинг fengshui хороскопски кралската змеј ѕверот KwanYin GuanYin е страна статуа

Rating 
DEN 1999.00
DEN 2352.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина : 5.6 инчи Долго : 2.6 инчен Ширина : 1.6 инчен Димензии : Висина : 14 cm Долги : 6.5 см Ширина : 4 cm Тежина : 1.0 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : месинг Состојба : Добра состојба Потекло : Кина : Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Тема:
Будизмот
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
бронза

Најдобри понуди