• Обновено
Специјална понуда --ВРВОТ Уметност Предмети колекција Дома Декор Декорација Верски 3D Исус благослов Исус Христос Кристал Слика

Специјална понуда --ВРВОТ Уметност Предмети колекција Дома Декор Декорација Верски 3D Исус благослов Исус Христос Кристал Слика

Rating 
DEN 4514.00
DEN 4752.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите . големина на : 20*6*3 CM
Испорака метод :
1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .
2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Воздухот mail пост :
во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 15-20 дена .
друга земја треба повеќе од 30 дена .
3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена . ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
ние ќе им понуди на trucking број или пост станица ТЕЛ . им помогне на следење на пакетот и им понуди на сите наши помош . 4 da веи рен nanyang
4 : Не прифаќаме никакви негативни повратни информации . ако за испорачани во пакет или чевли било какви прашања , ве молиме обратете се до мене , Ние ќе се реши што ПОБРЗО . и прифаќање на наплата . Не се сеќавам да ни кажете го вашиот телефонски број во полето за белешка на вашата исплата информации. работникот треба кога тие ја испорача вашиот пакет.

Основни карактеристики

Регионален Функција:
Европа
Тема:
Крстот

Најдобри понуди