• Обновено
Wotefusi Задни Диск Сопирачки Rotors За Трка на Мотоцикл Suzuki TSR125 90-96 TSR200 89-94 [MT82]

Wotefusi Задни Диск Сопирачки Rotors За Трка на Мотоцикл Suzuki TSR125 90-96 TSR200 89-94 [MT82]

Rating 
DEN 1319.00
DEN 1433.28
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Боја : Како На Сл
Количина : Еден Компјутер
Надворешниот Дијаметар : 220mm / 8.66"
Топ Трки Дијаметар : 118mm / 4.64"
Диск Дебелина : 4 mm / 0.15"
Завртки : 4
Материјал за квалитет : со висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Одговара на следните модели :
За 1990-1996 TS 125 РК/РЛ/RM/RN/RP/RR 220
За 1989-1994 TS 200 РК/РЛ/RM/RN/RP/RR
За 1990-1995 д-р 250 SL/СМ/SN/SEP/SER/СЕД (SJ44 A)
За 1990-1993 д-р 350 SL/СМ/SN/СП 4 Boltfront диск/Удар започнете
За 1994-1995 д-р 350 SER/СЕД (Електрични улица/4 гром предни дискови)
Применливи мотоцикли :
100% нов, фабрика спакувани и никогаш не се користи. Направен во висока
квалитетни нерѓосувачки челик во 7-екстра слој
силна картон.
Пакет Се Вклучени :
1 парче x Диск Сопирачки
Answer : ___________________________ Note : не одговара за 1995 година, Suzuki dr350 улица.
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За Мотоцикл Трка TSR125
Специјални Функции:
Задни Диск Сопирачки
Материјал Тип:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Бренд Име:
Wotefusi

Најдобри понуди