• Обновено
Wotefusi Пред Роторот Сопирачки Дискови За Хонда 03-10 CBR 600RR 04-05 1000RR 03-04 CB1300 Superfour 05-06 CB1300 03-04 [MT75]

Wotefusi Пред Роторот Сопирачки Дискови За Хонда 03-10 CBR 600RR 04-05 1000RR 03-04 CB1300 Superfour 05-06 CB1300 03-04 [MT75]

Rating 
DEN 7112.00
DEN 7730.40
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Ставка Опис
Боја : Како На Сликата
Количина : Пред Диск x 2
Дебелина : 5 mm
Број на Дупки : 6
Одговара на следните модели :
За CBR600 RR 03-10
За CBR1000 RR 04-05
За CB1300 Superfour 05-06
За CB1300 Superfour (ABS) 05-07
За CB1300 03-04
Материјал за квалитет : со висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Применливи мотоцикли :
100% нов, фабрика спакувани и никогаш не се користи. Направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик.
Пакет Се Вклучени :
1 пар Предни Диск Сопирачки
Answer : ___________________________ Note : 2 видови на сопирачки дискови се испраќаат по случаен избор.
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Основни карактеристики

Име На Модел:
За CBR 600 F5
Специјални Функции:
Пред Роторот Сопирачки Дискови
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Материјал Тип:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Бренд Име:
Wotefusi

Најдобри понуди