• Обновено
Wotefusi Предни Диск Сопирачки Роторот За Јамаха 92 93 94 WR 200 DT 200 97-98 DT 230 250 TT R [MT79]

Wotefusi Предни Диск Сопирачки Роторот За Јамаха 92 93 94 WR 200 DT 200 97-98 DT 230 250 TT R [MT79]

Rating 
DEN 1635.00
DEN 1776.96
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Главната Опис :
Боја : Како На Сл
Количина : Еден Компјутер
Диск Thinkness : 4mm
Број на Дупки : 6
Материјал за квалитет : со висок квалитет, од нерѓосувачки stee
Одговара на следните модели :
За WR 200 D/E/F 1992-1994
За ДТ 200 WR 1992-1993
За ДТ 230 Lanza (LTP1/2) 1997-1998
За 250 TT R (4 GY1 Јапонија) 1993-1994
За 250 TT R (4 RR1/2 Јапонија) 1995-1996
За 250 TT РЛ (4 PX5) 1999
За 250 TT РМ (4 PX6) 2000
За 250 TT R (4 GY3/4 GY5/4 WA1) Рација 1994-1996
Применливи мотоцикли :
100% нов, фабрика спакувани и никогаш не се користи. Направени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик во 7-слој екстра јаки картон.
Пакет Се Вклучени :
1 x диск Сопирачки
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Основни карактеристики

Име На Модел:
За Јамаха 92 93 94
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Материјал Тип:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Бренд Име:
Wotefusi

Најдобри понуди