• Обновено
Wotefusi Предни Диск Сопирачки Роторот За Јамаха YP125R 2006 2007 2008 YP125 Височество DX 2002 ГОДИНА [MT86]

Wotefusi Предни Диск Сопирачки Роторот За Јамаха YP125R 2006 2007 2008 YP125 Височество DX 2002 ГОДИНА [MT86]

Rating 
DEN 1852.00
DEN 2012.64
-8 %

Залиха
Во магацинот.


Спецификации :
Боја : Како Pictuces
Количина : Еден Компјутери
Надворешен дијаметар : 267 mm
Внатре дијаметар : 132 mm
Дебелина : 4 мм
Број на Дупки : 5
Дијаметар : 8.4 mm
Boltpattern : 150 mm
Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.
Одговара За ЈАМАХА YP125 Височество DX Тајван Производство 2002 година За ЈАМАХА YP125 R 2006-2008
Пакет вклучувајќи : 1 Buc x Предни Диск Сопирачки
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

Основни карактеристики

Име На Модел:
За Јамаха YP125R
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Специјални Функции:
предни диск сопирачки
Материјал Тип:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Бренд Име:
Wotefusi

Најдобри понуди