• Обновено
Алуминиум Легура 44x40x3.5mm PTC Постојана Температура на Греење Плоча 220V 150 Степен целзиусови степени 12-80W Греење на Елемент

Алуминиум Легура 44x40x3.5mm PTC Постојана Температура на Греење Плоча 220V 150 Степен целзиусови степени 12-80W Греење на Елемент

Rating 
DEN 372.00
DEN 489.12
-24 %

Залиха
Во магацинот.


Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Детали
Спецификација : Име На Производ Греење Плоча Димензии(Прибл.) 44×40 x 3.5 mm Напон 220 V Моќ 12-80 W Температура 150 Centigrade Материјал Алуминиум Тежина 25g/pc Пакет 2 парчиња Греење Плоча
За повеќе 44x40x3.5mm PTC греење плоча, ве молиме кликнете на следната спецификација :
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние ќе се потрудиме да вашето задоволство.
ИСПОРАКА
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Ако исплатата не е достапен, ќе цел ќе биде автоматски затворена.
2. DHL/Федекс/UPS-от Изразат обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. И тоа е за 5-10 работни дена од ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела зема 7-30 дена да брод на светот.
3. Купувачот се одговорни за било insureance, проблеми и оштетувања кои предизвикуваат со превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да биде одговорна за било каков данок или должност обвинет од страна на својата земја.
ПЛАЌАЊЕ
Во моментов, Aliexpress прифати Visa, Master Card, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
ГАРАНЦИЈА И ГАРАНЦИЈА
1. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2. Превозот цена и ракување полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
3. Сите се врати ставки мора да биде во оригиналните услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
4. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
ДРУГА ПОЛИТИКА
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или impory данок.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ја ви e-mail и ние ќе се обидеме да rply вас како е можно поскоро.
3. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напуштат повратни информации за нас доколку не сте задоволни со нашата производ ans услуга. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Бренд Име:
FuWell
Број На Модел На:
44x40x3.5mm
is_customized:
Yes
Примена:
PTC Греење Плоча
Номинална Напон:
Други
Напон:
220V
Температура:
150 Centigrade
моќност:
12-80W

Најдобри понуди