• Обновено
Tracer3210AN EPsloar 30A MPPT Соларни Задолжен Контролор 12V 24V LCD Diaplay EPEVER Регулатори

Tracer3210AN EPsloar 30A MPPT Соларни Задолжен Контролор 12V 24V LCD Diaplay EPEVER Регулатори

Rating 
DEN 3278.00
DEN 3642.24
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Трагач 3210 AN EPsloar 30 A MPPT Соларни Задолжен Контролор 12 V 24 V LCD Diaplay EPEVER Регулатори
Пакетот вклучува :
1. 1pcs mppt соларни задолжен контролор 30 A 100 V
2. 1pcs MPPT КОНТРОЛЕР Упатство
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT, Creditcard,
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Одмор).
EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга.
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "ПРИМЕРОК" со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Времето за испорака е прибл. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни
Празник) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации .
Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите Alibaba углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб. Јас ќе го стори истото за вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Враќање :
Ние обезбедуваме 2 годишна гаранција . Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Но, превозот цената и осигурување не се враќа.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.

Основни карактеристики

Примена:
Напон, Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер
Бренд Име:
EPSOLAR
Број На Модел На:
Tracer3210AN
Максимална Струја:
30A
is_customized:
Yes

Најдобри понуди