• Обновено
за bmw icom софтвер експерт режим лаптоп e6420 i5 4g hdd 500gb 2018.03 за bmw дијагностички алатка компјутер

за bmw icom софтвер експерт режим лаптоп e6420 i5 4g hdd 500gb 2018.03 за bmw дијагностички алатка компјутер

Rating 
DEN 17305.44

Залиха
Во магацинот.


Пакет листата :
1. 1pc x софтвер во 500 gb hdd
2. 1 PC X за dell e6420 4g i5 лаптоп
за dell e6420 лаптоп 4g i5 втора рака
500gb hdd
ISTA/D и ISTA/P двете поддршка 20 Видови на Мулти-Јазици :
Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески
СТА-D 4.09.13 ISTA-СТР 3.63.2.001 ВО : 2018.03
Експерт Режим
Поддршка FORBMWW & МИНИ целосен систем за дијагностицирање и офлајн програмирање.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. поврзете пописот lan-кабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно.
Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму .Eeay да се инсталира..само нешто што треба да направите е да го внесете ја во лаптоп!!! .Нема потреба dongle .Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најмалку.
Не поврзани 9000 дена останатите
Софтвер Предност :
1. Поддршка Мулти-јазик
2. Поддршка речиси 95% лаптоп на светот со Intel чип( I3/I5/I7 серија) и има 4 GB меморија, ние нудиме L enovo x200t, D ell d630
3. Софтверот содржи TIS и WDS софтвер( за поправка настава и коло).
4. Откажете USB Dongle, нема потреба да се грижите повеќе за losting usb dongle ќе ја затвори вашата софтвер.
5. Обезбеди бонус инженер за слободен софтвер, можете да го користите за да се направи еден модул програмирање.
6. Поддршка за Инженери програмски
Софтвер Функција и Функција :
1. Се дијагностицира и програмирање е мулти-јазик, вклучувајќи коло дијаграм информации.
2. Поддршка еден програмирање и B ,/M /W инженери програмски
3. На HDD е надграден за да најновиот R2 верзија, која може да се пофали подобра ефикасност, стабилност и перформанси од други R1 верзија HDDs
4. Различни од други веб-сајтови, ние ви нудиме сите нови 500 GB HDD наместо стариот HDD 160 GB
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure тоа што работат во добри услови!
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина.Ве молиме изберете ЕМС.
Превозот
1-2 Бизнис дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.

Основни карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
RCOBD
моќност:
5w
Тип На Објект:
Софтвер
Име На Модел:
пописот а2
Материјал Тип:
Железо
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Напон:
12v
Објектот Тежина:
4kg
Објектот Должина:
23inch
Електронски:
Yes
Објектот Висина:
23inch
Објектот Ширина:
23inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
една година
HDD:
500GB
верзија:
најновите
лаптоп ram меморија:
4g

Најдобри понуди