• Обновено
Моден Зимски Нови Високи Потпетици Долги Чизми Слободно Домот Секси Жени Чевли Чизми Посочи Пети Кожа во текот на коленото Чизми 8093

Моден Зимски Нови Високи Потпетици Долги Чизми Слободно Домот Секси Жени Чевли Чизми Посочи Пети Кожа во текот на коленото Чизми 8093

Rating 
DEN 2832.00
DEN 4800.00
-41 %

Залиха
Во магацинот.


ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина листа , воопшто не имаат 3 големина во aliexpress правила, благодарам,

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Моден Елемент:
Платформа
Број На Модел На:
Б.К.-8093
Сезоната:
Зима
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Бренд Име:
BLXQPYT
Вратило Материјал:
PU
Пета Тип:
Плоштад пета
Затворање Тип:
Zip
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Најдобри понуди