• Обновено
CUESOUL Чарли Поврзувани Заштитник Билјард Базен Знак со 13mm 6 Слој Печени Свинска Кожа Чарли Совет,Чарли Крпа

CUESOUL Чарли Поврзувани Заштитник Билјард Базен Знак со 13mm 6 Слој Печени Свинска Кожа Чарли Совет,Чарли Крпа

Rating 
DEN 2303.52

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Задник : Канадскиот Јавор Дрво со унијата дизајн decal
Вратило : Избран канадскиот јавор дрво од 10 години јавор дрво, една година воздух условен простор за складирање.
Wrap : Ирски лен тема искриват
Ferrule : 18mm Трајни влакна материјал
Задник colloar : Нерѓосувачки челик
Вратило colloar : Трајни ABS
Завртка Pin : Нерѓосувачки челик иглички
Pin Капа : Висок Квалитет Месинг
Браник : Гума
Чарли Совет : 13mm 6 слој печени свинска кожа совет Рамнотежа точка : 19 инчи, Тежина ajustable.

Основни карактеристики

Надлактицата:
Јавор
Тип:
Центар Заеднички Знак
Должина:
58
is_customized:
Yes
Класификација:
Девет-топка Топка Рака
Заеднички:
Нерѓосувачки Челик
Спорт:
Базен
Бренд Име:
CUESOUL
Структура:
1/2 Сплит Чарли
Задник Ракав:
Канадскиот Јавор Дрво
Тип:
Центар Заеднички Знак
Чарли Совет:
13mm 6 Слој Печени Свинска Кожа Совет
ferrule:
18mm Трајни Влакна Материјал
Должина:
58
Тежина:
19oz
браник:
Гума
завиткајте:
Ирски Лен Тема Заврши
боја:
како се покаже слика

Најдобри понуди