• Обновено
CUESOUL Целосна Канадскиот Јавор Дрво 1/2 Поврзувани Билјард Базен Чарли 58 инчен 19 оз со 13mm 6 Слој Печени Свинска Кожа Чарли Совет

CUESOUL Целосна Канадскиот Јавор Дрво 1/2 Поврзувани Билјард Базен Чарли 58 инчен 19 оз со 13mm 6 Слој Печени Свинска Кожа Чарли Совет

Rating 
DEN 2351.52

Залиха
Во магацинот.


Опис :
Задник : Канадскиот Јавор Дрво со унијата дизајн decal
Вратило : Избран канадскиот јавор дрво од 10 години јавор дрво, една година воздух условен простор за складирање.
Wrap : Ирски лен тема искриват
Ferrule : 18mm Трајни влакна материјал
Задник colloar : Нерѓосувачки челик
Вратило colloar : Трајни ABS
Завртка Pin : Нерѓосувачки челик иглички
Pin Капа : Висок Квалитет Месинг
Браник : Гума
Чарли Совет : 13mm 6 слој печени свинска кожа совет
Рамнотежа точка : 19 инчи

Основни карактеристики

Надлактицата:
Јавор
Тип:
Центар Заеднички Знак
Должина:
58
is_customized:
Yes
Класификација:
Девет-топка Топка Рака
Број На Модел На:
CSTB003
Заеднички:
Нерѓосувачки Челик
Спорт:
Базен
Бренд Име:
CUESOUL
Структура:
1/2 Сплит Чарли
Задник Ракав:
Канадскиот Јавор Дрво
Тип:
Центар Заеднички Знак
Чарли Совет:
13mm 6 Слој Печени Свинска Кожа Совет
ferrule:
18mm Трајни Влакна Материјал
Должина:
58
Тежина:
19oz
браник:
Гума
завиткајте:
Ирски Лен Тема Заврши
боја:
како се покаже слика

Најдобри понуди