• Обновено
6pcs/set CUESOUL 14mm 9 Слој Печени Свинска Кожа Билјард Snooker Базен Чарли Совет Од Билјард,Супер Меки Чарли Совети,Г.Г Чарли Совет,М Совет

6pcs/set CUESOUL 14mm 9 Слој Печени Свинска Кожа Билјард Snooker Базен Чарли Совет Од Билјард,Супер Меки Чарли Совети,Г.Г Чарли Совет,М Совет

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.

С. НАУМ.H.HH.М.различни Цврстина за да изберете 14mm 9 Слој HH Печени Свинска Кожа Билјард Snooker Базен Чарли Совет Од Билјард Додатоци Материјали Материјал : Bkaed Свинска Кожа Големина : 14mm, 9 Слој Цврстина : S., СКОПЈЕ.H.HH.М.за да изберете Пакет Вклучуваат : 6pcs сосема нов чарли совет Овој објект имаат СКОПЈЕ,S,M,H,Г.Г за изберат, откако ќе поставите цел, можете да ги оставите информации цел да ни каже,кои цврстина сакате. Ние исто така снабдување други висок квалитет чарли snooker совет, билијард чарли совет, ако ви треба друг стил, добредојдовте да контактирате со нас! Уживаат во шопинг од нас!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
Билјард Чарли Совет
Спорт:
Snooker
Одржување Алатки Категорија:
Билјард Чарли Совет
Род Кутија Големина:
1
Род Кутија Материјал:
1
Број На Модел На:
Чарли Совет
Големина:
14MM, 9 Layer
Материјал:
Печени Свинска Кожа
Одржување Алатки Категорија:
Билјард Чарли Совет

Најдобри понуди