• Обновено
CSCR001 Cuesoul 8 Знак Стап Базен Маса Билјард Ѕид Рек Браун

CSCR001 Cuesoul 8 Знак Стап Базен Маса Билјард Ѕид Рек Браун

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.

Производ Describtion Cuesoul 8 Знак Стап Базен Маса Билјард Ѕид Рек Браун Опис : 8 Чарли Ѕид Рек - Изработени од дрво - Има 8 знаци Мерења се 19"l 1 X 3/4"H X 1 1/2"D Знаци не се вклучени - Вклучува хардвер монтажа

Основни карактеристики

Број На Модел На:
CSCR001
Спорт:
Базен
Род Кутија Материјал:
Чарли Ѕид Багажник
Одржување Алатки Категорија:
Базен Знак Стап Багажник
Род Кутија Големина:
Чарли Ѕид Багажник
Стил:
8 Чарли Ѕид Багажник
Род Кутија Материјал:
Дрво
боја:
Браун
Одржување Алатки Категорија:
Базен Знак Стап Багажник

Најдобри понуди