• Обновено
Cuesoul CSCR001 8 Знак Стап Базен Маса Билјард Ѕид Рек Дрво Боја

Cuesoul CSCR001 8 Знак Стап Базен Маса Билјард Ѕид Рек Дрво Боја

Rating 
DEN 959.52

Залиха
Во магацинот.


Cuesoul 8 Знак Стап Базен Маса Билјард Ѕид Рек Дрво Боја
Опис : 8 Чарли Ѕид Рек - Изработени од дрво - Има 8 знаци Мерења се 19"l 1 X 3/4"H X 1 1/2"D Знаци не се вклучени - Вклучува хардвер монтажа

Основни карактеристики

Род Кутија Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
CSCR001
Спорт:
Базен
Род Кутија Големина:
CSCR001
Одржување Алатки Категорија:
Базен Знак Стап Багажник
Стил:
8 Чарли Ѕид Багажник
боја:
Жолта
Одржување Алатки Категорија:
Базен Знак Стап Багажник

Најдобри понуди