• Обновено
Памук маица мажите Кратко sleeve Масти човек кошула Голема големина 8XL

Памук маица мажите Кратко sleeve Масти човек кошула Голема големина 8XL

Rating 
DEN 2294.00
DEN 2294.40
-0 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
158
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Стил:
1
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Пак надолу Јака
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди