• Обновено
Лето НОВИ Црни Кинески Мажите Кунг Фу Блузи Кошула Кратко Sleeve Еден Гради Традиција Танг Одговараат на Големината M L XL XXL XXXL 4XL

Лето НОВИ Црни Кинески Мажите Кунг Фу Блузи Кошула Кратко Sleeve Еден Гради Традиција Танг Одговараат на Големината M L XL XXL XXXL 4XL

Rating 
DEN 3378.00
DEN 6624.00
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : 100% Свила
Големина : S M L XL XXL XXXL 4 XL
1 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Трговија на големо и на Мало
Нови Лето Традиционален Кинески Мажите 's Кунг фу Кошула Врвот Големина S M L XL XXL XXXL
Големината на табелата за инчи
Големина на Табелата во Градите, Висина, Големина : S 38" 5'9" - 5'11" Големина : M 40' " Големина : L 42' " Големина : XL 44''
5'11" - 6' Големина : XXL 48" Големина : XXXL 50"
Големината на табелата за сантиметар (cm)
Големина на Табелата во Градите, Висина, Големина : S 96cm 168cm-178cm Големина : M 101cm Големина : L 106cm Големина : XL 112cm
178cm-183cm Големина : XXL 121cm Големина : XXXL 127cm
**************************
Сите item(s) ќе mark as 'ПОДАРОК' со пониски производ вредност. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија.
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-45 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка. Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин.
Размена и Политика на Враќање (35 Дена Гаранција за Враќање)
35 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 35 дена по приемот на нарачката.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
традиционален Кинески стил
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Свила
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
2350
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Кошули
Материјал:
100% Свила
боја:
Црна
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Најдобри понуди