• Обновено
Нови 2015 Топла сосема неврзан мода paillette комбинација кратки ракави кошула мода машка облека пејач костим ноќен клуб кошули

Нови 2015 Топла сосема неврзан мода paillette комбинација кратки ракави кошула мода машка облека пејач костим ноќен клуб кошули

Rating 
DEN 1999.00
DEN 2352.00
-15 %

Залиха
Во магацинот.


Начин на плаќање
Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
Превозот Метод
Со ЕМС услуга(ЕМС Бесплатен превозот)потребни се околу 5-8 дена да брод на големи земји како САД, Западна Европа,Австралија, син на,меѓутоа,времето за испорака не е загарантирана, бидејќи транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги(освен за викенди и празници)
Ако имате повеќе прашања или барања на превозот,pls се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници тим.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот?s цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно?ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем се случило.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Кошули
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Број На Модел На:
2100
Моделирање на облека:
Тенок
Јака Тип:
достигнаа јака

Најдобри понуди