• Обновено
Бања Потоне Тапа 2 Дупки Ѕид Монтирани Месинг Водопад Тапа Слив Миксер Torneira Не Banheiro

Бања Потоне Тапа 2 Дупки Ѕид Монтирани Месинг Водопад Тапа Слив Миксер Torneira Не Banheiro

Rating 
DEN 2814.00
DEN 3474.24
-19 %

Залиха
Во магацинот.


Бања Потоне Тапа 2 Дупки Ѕид Монтирани Месинг Водопад Тапа Слив Миксер Torneira Не Banheiro
Тапа Додатоци Што Следува :
Материјал : МЕСИНГ
Тапа Телото * 1
Ѕидот Монтирани * 1
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, Специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ГОЛЕМА СУМА , по приемот на објект во нејзината оригинална и пакување со сите компоненти и додатоци вклучуваат, ПО ДВЕТЕ купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress, ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
5. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш. ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се обратам за загриженост.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив !

Основни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Тапа Планината:
2 Дупки
Топли И Ладна Вода:
Yes
Бренд Име:
SKOWLL
Функција:
Температурата чувствителен,Thermostatic Чешми
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Стил:
Современа
Број На Модел На:
ХГ-1220
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Површински Третман:
Chorme
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
torneira:
бања тапа
Туш Чешми:
тапа бања потоне тапа
ѕид тапа:
бања слив
тапа бања:
чешми,миксери & славини
допрете за бања:
слив тапа
водопадот тапа:
ѕидот монтирани водопад када тапа
допрете вода:
бања слив
славини за сливот на бања:
бања тапа
слив миксер:
допрете вода
тапа кујна:
допрете бања

Најдобри понуди