• Обновено
Модерната Месинг Антички Месинг Слив Тапа бања потоне Миксер Допрете Палубата Планината потоне вода чешми Dona4007

Модерната Месинг Антички Месинг Слив Тапа бања потоне Миксер Допрете Палубата Планината потоне вода чешми Dona4007

Rating 
DEN 2195.00
DEN 3377.28
-35 %

Залиха
Во магацинот.

Модерната Месинг Антички Месинг Слив Тапа бања потоне Миксер Допрете Палубата Планината потоне вода чешми Dona4007 Карактеристики :
Функција : Бања Потоне Тапа
Материјал : Цврсти Месинг;
Крај : Злато /Chrome /Црна/ Античкиот бои
Со две цевки за топла и ладна вода
Број на Рачки : 1
Специјални Функции;Тивка Блиску, Лесно да го Инсталирате, Тивко
Детална Слика На Екранот
Плаќање и Испорака Обично пратката може да се организира во рамките 1-3 работен ден по примањето на плаќање. Ние обично брод од страна на кина, воздухот регистрирани пост за слободни и други изразат како DHL/EMS/ФЕДЕКС/ТНТ, исто така, обезбеди.па ве молиме изберете еден вид на изразат најдобро за вас земја. Ние брод според адресата на Aliexpress.Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress е вистинскиот. Mail транзит време е најдобро да се процени,но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката. Бесплатен Превозот за НАС,Југоисточна Азија,други земји pls се провери според Превозот цена детали Ние можеме да брод на светот,ако вашиот земји не се во нашата листа, pls контактирајте со нас за превозот цена
Политика На Враќање
Се враќа за размена се дозволени и треба да биде инициран од страна на купувачот во рок од следните периоди
Неисправни/ Погрешен Предмети - во рамките на гарантниот период.
Не-Неисправни Производи (10% restocking плаќање ќе се наплаќа) -во рок од 14 дена од денот на приемот.
Ако би сакале да се вратат на вашиот производ на поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
Период на гаранција : Default 2 годишна гаранција (почнувајќи од датум на испраќање) за сите производи

Основни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Класичен
Функција:
Thermostatic Чешми
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број На Модел На:
DONA4007
is_customized:
Yes
Тапа Тип:
слив тапа
Место на Потекло:
Fujian Провинција,Кина
Тело Материјал:
Солидна Месинг
топла и ладна:
Yes
Површински Третман:
Хром
Felixble црево :
2 парчиња вклучени

Најдобри понуди