• Обновено
Flg вклучување англиски Стил Слив Тапа Палубата Монтирани Масло Протри Бронза Потоне Тапа Црна Плоштадот Ладно Жешко Допрете Миксер,Бесплатен Превозот 005

Flg вклучување англиски Стил Слив Тапа Палубата Монтирани Масло Протри Бронза Потоне Тапа Црна Плоштадот Ладно Жешко Допрете Миксер,Бесплатен Превозот 005

Rating 
DEN 3637.00
DEN 6612.48
-45 %

Залиха
Во магацинот.


Flg вклучување англиски Стил Слив Тапа Палубата Монтирани Масло Протри Бронза Потоне
Тапа Црна Плоштадот Ладно Жешко Допрете Миксер,Бесплатен Превозот 2016005
Flg вклучување на Самохраните се Справи со Масло Протри Бронзен Басен Тапа Потоне Миксер Допрете Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Број на Рачки : Една Рачка Материјал : Месинг Крај : Масло Протри Бронза Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Ладна и Топла Прекинувач : Да Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет ( Но, Ако имате тешко , јас ќе ви помогнат во секое време)
Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде win-win партнери

Основни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Бренд Име:
Flg вклучување
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број На Модел На:
Два милиони шеснаесет илјади пет
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Површински Третман:
Масло Протри Бронза
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Современа
Број На Модел На:
Два милиони шеснаесет илјади пет
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Топли И Ладна Вода:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површински Третман:
Масло Протри Бронза
Тапа Планината:
Една Дупка
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди