• Обновено
топла и ладна вода, се повлече слив тапа

топла и ладна вода, се повлече слив тапа

Rating 
DEN 2552.00
DEN 2835.36
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Функција : топла и ладна вода бања повлече тапа месинг тело, chromed заврши, керамички вентил Нето тежина : околу 1.061 kg
$16
$27
$22
$24
Плаќање
- Ние прифаќаме alipay тука
- Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Превозот
1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.
2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.
3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 15-30 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPS-от
4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.
Повратни информации
Кога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.
Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 1-3 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина"). Ве молиме контактирајте со нас ако кој било проблем, ние ќе се обидеме да ви помогнеме. Ви благодарам многу.

Основни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Површински Третман:
Полиран
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Тежина На Пакет:
Бренд Име:
Zelsaide

Најдобри понуди