• Обновено
Flg вклучување на Повеќе Избори Бања Мат Злато Бања Чешми Палубата Монтирани Птица Robinet Ладно&Топла Тапа Swan Гроздобер Потоне Миксер Допрете M126X

Flg вклучување на Повеќе Избори Бања Мат Злато Бања Чешми Палубата Монтирани Птица Robinet Ладно&Топла Тапа Swan Гроздобер Потоне Миксер Допрете M126X

Rating 
DEN 3067.00
DEN 3408.00
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Повеќе Избори Бања Мат Злато Бања Чешми Палубата Монтирани Птица Robinet Ладно & Топла Тапа Swan Гроздобер Потоне Миксер Допрете FLG3011 K
*Функција : Слив Чешми
*Стил : Classic
*Заврши : Злато Позлатен
*Инсталација Дупки : Еден Дупка
*Вентил Тип : Керамички Вентил
*Тапа Тело Материјал : Месинг
*Тапа Spout Материјал : Месинг
Предност :
1. Професионални слив тапа производителот !
2. Сопственик самоуправа-изградба на фабрика и заврши производството на лавовите!
3. Потоне тапа 100% тестираат на секој чекор! 4. Време на испорака строго во согласност со договорот! 5.Нашиот тим ќе се обиде да се направи добар пазар стратегија за вас! 6. Сите наши компанија ресурси ќе биде подготвен за вашата поддршка!
Ви благодарам многу за да ја посетите нашата продавница Надеж да расте со вас заедно и да биде win-win партнери

Основни карактеристики

Тип:
Слив Чешми
Тежина На Пакет:
2.1-3kg
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Flg вклучување
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Класичен
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Golden
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број На Модел На:
M126X
Тип:
Слив Чешми
Стил:
Современа
боја:
Golden
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тапа Планината:
Една Дупка
Површински Третман:
Golden
Број На Модел На:
M126X

Најдобри понуди