• Обновено
Рачно Насликани На Африканската Сцена Модерна Маслото За Соба Ѕид Група На Слики На Платно Апстракт Изгрејсонце Пејзаж Дрво

Рачно Насликани На Африканската Сцена Модерна Маслото За Соба Ѕид Група На Слики На Платно Апстракт Изгрејсонце Пејзаж Дрво

Rating 
DEN 2216.00
DEN 4181.76
-47 %

Залиха
Во магацинот.


Опис На Производот :
Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред.
Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.
Ако ви треба сликарство на други големина, ве молиме не двоумете се да ги споделите со мене познато.
МЕШАНИ ЦЕЛ Е ДОСТАПЕН, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.5 см)
Size1 : 30x40cm+20x50cm+30x50cm+30x30cm Купи Големина 12x16
Size2 : 35x50cm+25x60cm+35x60cm+35x35cm Купи Големина 12x18
Size3 : 40x60cm+30x70cm+40x70cm+40x40cm Купи Големина 16x20
Size4 : 45x70cm+35x80cm+45x80cm+45x45cm Купи Големина 20x24
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, Hand Paint на Платно
Гаранција :
100% Рака Насликани од страна на Стручен Изведувач
различни сликарски техники
Detail /Рамка
без рамка,само платно
Ако ви треба рамка за бесење,
Ве молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Сервис
Техника :
100% рака обоен, различни сликарски техники
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секој сликарство ние продаваме е 100% рака насликани од страна на индивидуални уметници, сликата што сте ја примиле, може да има некои мали варијации од сликата се прикажани на оваа листа, но ќе се поинаку исти.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците.
Прилагодување
Репродукција/ Трговија На Големо Налози
Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил;
Ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно;
Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика;
Контактирајте Со Нас Сега!!
Име На Производ :
Рачно Насликани На Африканската Сцена Модерна Маслото За Соба Ѕид Група На Слики На Платно Апстракт Изгрејсонце Пејзаж Дрво
Слика Големина На :
Size1 : 30x40cm+20x50cm+30x50cm+30x30cm Купи Големина 12x16
Size2 : 35x50cm+25x60cm+35x60cm+35x35cm Купи Големина 12x18
Size3 : 40x60cm+30x70cm+40x70cm+40x40cm Купи Големина 16x20
Size4 : 45x70cm+35x80cm+45x80cm+45x45cm Купи Големина 20x24
Превозот
1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.
3.Pls контактирате со нас за побрзо ако не сте го примиле пакетот рок од 60 работни дена по
превозот и ни овозможи 3to7 работни дена за да ја проверите undelivered пратката пред да се
прашање наплата и испраќање на замена.
4.Сега ние ви нудиме epack,EMS,DHL,TNT, како и Кина пост воздух mail превозот
методи.
Плаќање
1.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 12X18, 16x20, 20x24
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
186
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка на режимот:
Формулиран
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Најдобри понуди