• Обновено
Handpainted Портокал Апстракт Маслото Танчер Слики Занает Уметнички Слики На Платно Современото Сликарство, Дневна Соба Декорација

Handpainted Портокал Апстракт Маслото Танчер Слики Занает Уметнички Слики На Платно Современото Сликарство, Дневна Соба Декорација

Rating 
DEN 2267.00
DEN 4276.80
-47 %

Залиха
Во магацинот.


Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име
Маслото Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот(во некои земји) Рамка НЕ, САМО ПЛАТНО СЛИКАРСТВО ,Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
ПС : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме директно.
Слика Големина На :
S ize1 : 30 x50cm+20x70cm+20x60cm+30x40cm Size2 : 35 x60cm+25x80cm+25x70cm+35x50cm
Size3 : 40 x70cm+30x90cm+30x80cm+40x60cm
Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .
1,Вашиот Маслото е 100% рака насликани на платно?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
А : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.
4,колку денови за испорака ?
А, тоа е ваше quanity . во принцип , нашиот сликар треба 3-7 дена за да се заврши сликата на испорака.
5, За нашите посебни услуги, откако ќе цел,кога сликарство завршена,ние ќе се покаже вистинската слика за да провери додека не сте задоволни со тоа пред превозот, ако имате потреба од тоа.
Превозот :
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако добил потврден плаќање.
2. Сите предмети се испраќаат од Кина пост воздух, воздух или e Packet.
3. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 10-20 дена по пристигнувањето.
Плаќање :
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во плаќањето за испорака.
2. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата та
груба е-пошта. Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено.
3. Плаќањето мора да се примени 7 дена по аукцијата заврши. Ве молиме не конкурираат ако не сте со намера да се купи.
Политика на враќање :
Ние стоиме зад нашите производи. Предмети може да биде вратена за размена или целосна наплата во рок од 30 дена од денот ќе примите вашата стока. Ние не сме одговорни за било каква купување после ова 30 дневен период.
Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, вашиот добие погрешен точка). Ние ќе плаќаат за превозот замена назад до тебе ако размена е побарано.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2, 3 Големина
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
osm1373
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Најдобри понуди