• Обновено
Топла Slae Страна Се Насликани Модерна Маслото За Соба Ѕид Уметност Група На Слики На Платно Апстракт Сликам На Платно Уметност Пејзаж

Топла Slae Страна Се Насликани Модерна Маслото За Соба Ѕид Уметност Група На Слики На Платно Апстракт Сликам На Платно Уметност Пејзаж

Rating 
DEN 2216.00
DEN 4181.76
-47 %

Залиха
Во магацинот.

Среќа Маслото трговија на Големо Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам,навива за да брод. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал со Висок Квалитет Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Поддршка прилагодување на Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка БЕЗ Рамка во стандардно Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување
Слика Големина На :
Size1 : 30x40cm+20x50cm+30x50cm+30x30cm Купи Големина 12x16 Size2 : 35x50cm+25x60cm+35x60cm+35x35cm Купи Големина 12x18 Size3 : 40x60cm+30x70cm+40x70cm+40x40cm Купи Големина 16x20
Size4 : 45x70cm+35x80cm+45x80cm+45x45cm Купи Големина 20x24
Ако ви треба уште една големина, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).
3. Сите масла ,нашиот сликар треба некои дена за да се заврши тоа.кога масла заврши и сува, ние ќе го испрати наскоро.pls чека трпеливо,ви благодариме за вашето разбирање .
4. За повеќе стилови, поголема големина, се меша со цел или превозот прашање, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене. +86-13728664571 Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 12X18, 16x20, 20x24
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
184
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Стил:
Дома декорација
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Рамка:
Не, ако треба ние може да понуди
Поддршка База:
Платно
Прилагодување:
Поддршка

Најдобри понуди