• Обновено
Топла продажба парична казна занает подароци убава Платно печатење на нафта сликарство квалитет уметност Ноќ во морето за нова куќа оркестарот fj (2)

Топла продажба парична казна занает подароци убава Платно печатење на нафта сликарство квалитет уметност Ноќ во морето за нова куќа оркестарот fj (2)

Rating 
DEN 570.00
DEN 570.24
-0 %

Залиха
Во магацинот.

Материјали/Милје : HD-Отпечатоци маслото на платно
Предмети : Море ноќ маслени
Техника : Печатени
Материјал : Платно
Рамка : Без рамка (платно само)
Димензии : Прилагодите на располагање
Висат Во : Дневна Соба, Спална Соба, Канцеларија, Кафулиња, Хотели
Пакување : Валани во цевка
Белешки : жиг на "U2-АРТ" над нема да се појавуваат на сликата за себе.
Попуст и Комбинирање на Превозот
Ние не се Комбинираат Превозот. Ако може да се купи на повеќе од 2 парчиња, Ние ќе ви понуди 10% попуст за два отпечатоци, 20% dicount за 3 до 10 слики, 30% disount за 11 до 100 компјутери.
2 предмети - 10% попуст на целата цена
Од 3 до 10 предмети - 20% попуст на целата цена
11 до 100 објекти - 30% попуст на целата цена
Прилагодување
Ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да обичај било големини за вас.
Се Враќа Политика
Ние прифаќаме враќа политика во рок од 14 дена. Ако објектот ќе пристигне оштетени или неисправни, или тоа не е како што е опишано во опис ,можете да се вратите до нас од воздухопловната во рок од 14 дена од денот на приемот за размена или целосна наплата, вклучувајќи го и превозот на трошоците, вие само треба да се плати се враќаат трошоците.
Повратни информации
Ако сте задоволни со вашата нарачка, позитивен фидбек е многу ценет и ние ви благодариме за вашата поддршка, направете го истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Негативни или Неутрални, остатокот увери дека ние се реши проблемот на најдобар начин.
Нашата фабрика и Машина

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
12X18, 16X24, 20X30, 24x36, 36x48
Бренд Име:
juwe
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Seascape
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
fj (2)
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени

Најдобри понуди