• Обновено
Висок Спреј Уметнички Слики Ѕид Налепници Пејзаж Маслото Платно Ѕид Уметност Дома Декорација На Сликите 5 Панел Група Слики

Висок Спреј Уметнички Слики Ѕид Налепници Пејзаж Маслото Платно Ѕид Уметност Дома Декорација На Сликите 5 Панел Група Слики

Rating 
DEN 860.00
DEN 955.20
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Големина (Инчен):
во описот
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
820
is_customized:
Yes
Тип:
Печати
Шема:
Цртан филм

Најдобри понуди