• Обновено
Рачно насликано платно масла Ѕид уметнички Слики за дневна соба и Голема Евтини модерна апстракт маслото брод брод пловење 1

Рачно насликано платно масла Ѕид уметнички Слики за дневна соба и Голема Евтини модерна апстракт маслото брод брод пловење 1

Rating 
DEN 2832.00

Залиха
Во магацинот.


Производ Детали : Производ : Бул Страна се Насликани Маслото Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :
Morem Палета Нож Слика на Платно :

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
40x20inch 102 x 51cm, 48x24inch 122 x 61cm, 56x28inch 142 x 71cm, 60x30inch 152 x 76cm, 72x36inch 183 x 91cm, otersizecontactus
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди