• Обновено
Античкиот колекција на Среќен Тигар Коњ, орел Кран Дијаграм

Античкиот колекција на Среќен Тигар Коњ, орел Кран Дијаграм

Rating 
DEN 1382.00
DEN 1727.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.

добредојдовте во мојата продавница објект боја : како се појави во слика на Оваа слика е преземена од себе,ако постои боја разлика,ве молиме да се разбере тоа. [size]1.34x0.3m 1m=39.4 во Поддршка за големи нарачки. Ако купување на голема количина, ве молиме контактирајте ме за трговија на големо цена и повеќе отстапки Драг пријател Добредојдовте во мојата продавница! Ние сме подготвени да соработуваме со вас ,во моето срце,нашето пријателство е првиот ,бизнис е вториот засекогаш. 1.откако ќе го добиете вашиот предмети,ве молиме оставете ме 4 ѕвезда и 5 ѕвезди добар фидбек, како е можно поскоро ако не сте задоволни.И тогаш ние го стори истото за вас. 2.Ве молиме да ни даде шанса да го реши секој проблем. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети.Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации .и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми. Ние богатство за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Па ако имаш било какви проблеми,ве молиме ни e-mail веднаш. Shippment 1. Ние ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. 2. Кина Пост Воздух mail.Обично тоа ќе се земе 10-25 работни дена да пристигнат. EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат . Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина. 3. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. 4. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. 5. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 6. Меѓународни објекти може да бидат предмет на царинска обработка и дополнителни трошоци. По Услуга Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас. Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
скролувајте сликарство
Предмети:
Животните
Медиум:
Акварел
Обликот:
правоаголник
Тип:
Mixed Media
Стил:
Класичен
Форма:
Еден
Материјал:
Хартија
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Хартија
Број На Модел На:
1819

Најдобри понуди