• Обновено
Бесплатен Превозот E-HOME Дрво во Снег Часовник во Платно 2 парчиња ѕиден часовник

Бесплатен Превозот E-HOME Дрво во Снег Часовник во Платно 2 парчиња ѕиден часовник

Rating 
DEN 1037.00
DEN 1296.00
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Големина (Инчен):
9x13, 11x16, 14x20, 16x24
боја:
Светло Сива
Стил:
Пастирски
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Бренд Име:
E-HOME
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
15092104
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Две-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Тип:
Печатени
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
25 мм Дебел Плоча

Најдобри понуди