• Обновено
гроздобер дома декор ѕид уметност цвет слики слика од броеви Три-слика Комбинација маслото на платно Триптих H463

гроздобер дома декор ѕид уметност цвет слики слика од броеви Три-слика Комбинација маслото на платно Триптих H463

Rating 
DEN 1205.00
DEN 1564.80
-23 %

Залиха
Во магацинот.


Добредојдовте на нашата продавница,
Ве молиме пиле тука ако сакате различни категорија.
DIY Слика Од Броеви комплет е идеален вовед за да се задоволства на слика, без оглед на искуство или возраст. Тоа е совршен првиот чекор за почетници да уживаат во слика дело! Едноставно применуваат нумерирани бои во ќорци, со ист број на платно да се создаде свој ремек-дело. Тој нуди сите основни сликарство вештини, чувство на остварување и забава. Тоа ќе биде свој ремек-дело за собирање! Оваа величествена слика од броеви комплет дури и може да се намести да се направи фантастична слика за вашиот ѕид. НАПОМЕНА : Оваа pricture треба бојата со себе , не мора рамка , ако сакате рамка , ве молиме да се купат од страна на овој линк , и да контактирате со нас на прво , ние ќе ви ги даде сеопфатен цени . Кликнете Тука : Спецификација 1.Материјал : Платно,Акрилна Зелена Боја и Четки. 2.Димензии : 50x50 cm *3 60x60 cm *3 75x75 cm *3 (1 инч = 2.54 см) 3.Боја : прикажани како на слика 4.Тип : Три-слика Комбинација

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
p021
боја:
50X50CM x3, 60x60CM x3, 75x75CM x3
Бренд Име:
слика мачка
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цртан филм
Медиум:
Акрилик
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Три-слика Комбинација
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
H463
Обичај:
Yes
боја:
микс
Шема:
Љубов
Стил:
Триптих

Најдобри понуди