• Обновено
Слон Зелена Модерна Апстракт A4 Постер Печатење Животни Цртан Филм Цртање Огромен Минималистички Платно Сликарство Детска Соба Ѕид Уметност Подароци

Слон Зелена Модерна Апстракт A4 Постер Печатење Животни Цртан Филм Цртање Огромен Минималистички Платно Сликарство Детска Соба Ѕид Уметност Подароци

Rating 
DEN 431.52

Залиха
Во магацинот.


Слон Зелена Модерна Апстракт A4 Постер Печатење Животни Цртан Филм Цртање Огромен Минималистички Платно Сликарство Детска Соба Ѕид Уметност Подароци
Бренд
Love Space
Печатење
Европскиот Стандард
Еко-Пријателски
Материјал
Платно
Е прилагодена
Yes
Големина
Ние нудиме многу големина опции.
(Ако сте треба други големини, ние може да се прилагоди)
Функција
Моден Дома Декорација
Бои
КАКО ФОТО
Можете да наведете боја
со порака
Технологија
Печати
(Печати не вклучуваат секоја рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
3, 1 инч=2.54 см
4.Без Рамка

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
20x25cm без рамка, A4 21x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 50X70cm без рамка, 60x80cm без рамка, 70x100cm без рамка
Стил:
Модерна
Бренд Име:
wishspace
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
LS6102625
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Тип На Објект:
животно ѕидното сликарство
Димензија конверзија:
1inch=2.54 см
Тема стил:
Модерна
Занает/Технологија:
Печатење
Еко-Пријателски:
Yes
Функција:
Дома декорација
Красат одделение:
високата мода
Примена:
Облагородување Декорација
Употреба повод:
деца соби бебе соба дневна соба и спалната соба канцеларија
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди