• Обновено
led tft lcd hd видео надзор monitor display signage 55inch, 65inch, 70inch, 84inch екран на допир за дигитален дисплеј со мобилен стои

led tft lcd hd видео надзор monitor display signage 55inch, 65inch, 70inch, 84inch екран на допир за дигитален дисплеј со мобилен стои

Rating 
DEN 86400.00

Залиха
Во магацинот.


led tft lcd hd видео надзор monitor display signage 55inch, 65inch, 70inch, 84inch екран на допир за дигитален дисплеј со мобилен стои
Главната Спецификации
Големина
55inch, 65inch, 84inch факултативна
Резолуција
1920*1080 FHD, 3840*2160 UHD (MAX)
Екран На Допир Панел
6 точка IR Екран на Допир
Систем
WIN 8 систем (Стр повторно ставање во промет)
ПРОЦЕСОРОТ
I3 (I5/ I7), се предвиде генерација опционални; 1037 U(84inch)
RAM меморија
4 GB (8 GB опционално)
HDD
500 GB (1 T/7200 R опционално)
Веб камера
5.0 M мега-пиксели камера *2 (55inch и 65inch), НАГОРЕ и НАДОЛУ
5.0 M мега-пиксели камера опционални (84inch)
DVD-ROM-ОТ
Вдишување Blue-ray DVD
Микрофон
Супер Микрофон (собереш опсег : 50 - 300m2 )
Говорникот
HIFI Звучник
Bluetooth
Bluetooth 4.0
W МФИ
Брзина 300 Mbps
3 D режим
Поларизирана 3 D (изборен)
Софтвер
Допрете Одбор Софтвер
W ireless далечинска контрола
5-ВО-1 : Воздух Глувчето + Безжична Тастатура + IR-Далечински Управувач + Звучници + Микрофон
i5 Решение
ПРОЦЕСОРОТ
Intel i5 2300 Процесор (2.8 Ghz, Quad Core)
Чипсет
Intel H61 Чипсет
RAM меморија
4 GB НПД III 1333 RAM меморија (До 16 GB)
Графика
Интегрирани со ПРОЦЕСОРОТ
Аудио
HD 8-канал (7.1) аудио потсистем
Мрежен Интерфејс Картичка
10/100/1000 Mbits/sec Ethernet LAN поврзување
Wi Fi
Висок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.11 B/G/N)
H. D. D.
2.5 инчен 320 GB SATA HDD или SSD
Зборува
2 изгради-во високо квалитетен стерео звучници (3w или 5w)
О Д Г
DVD-RW (Опција)
Глувчето/Тастатура
Bluetooth одговараат (Изборен)
Пре-Инсталиран оперативен СИСТЕМ
Windows XP/VISTA/7 или Linux
ТВ Тјунер
Факултативна
i7 Решение
ПРОЦЕСОРОТ
Intel i7 2600 (3.40 Ghz, Quad Core)
Чипсет
Intel H61 Чипсет
RAM меморија
4 GB НПД III 1333 RAM меморија (До 16 GB)
Графика
Интегрирани со ПРОЦЕСОРОТ
Аудио
HD 8-канал (7.1) аудио потсистем
Мрежен Интерфејс Картичка
10/100/1000 Mbits/sec Ethernet LAN поврзување
Wi Fi
Висок квалитет на Wi Fi модул вклучени (802.11 B/G/N)
H. D. D.
2.5 инчен 250 GB или 320 GB SATA HDD или SSD
Зборува
2 изгради-во високо квалитетен стерео звучници (3w или 5w)
О Д Г
DVD-RW (Опција)
Глувчето/Тастатура
Bluetooth одговараат (Изборен)
Пре-Инсталиран оперативен СИСТЕМ
Windows XP/VISTA/7 или Linux
ТВ Тјунер
Факултативна

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
GXST
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Број На Модел На:
AMt35365

Најдобри понуди