• Обновено
Мама и Бебе за Појавување на Плетени Капи Топло Руно Капчиња Beanie Капи Зима Mink PomPom Деца Деца Мама Headwear Шапка Капи

Мама и Бебе за Појавување на Плетени Капи Топло Руно Капчиња Beanie Капи Зима Mink PomPom Деца Деца Мама Headwear Шапка Капи

Rating 
DEN 433.00
DEN 609.60
-29 %

Залиха
Во магацинот.

Реден Број : AD402 -Боја : U Изберете Големина : Возрасни : 30cm*40cm-65cm(Еластични), Деца : 23cm*15cm-27cm -Функција : Совршен за бебе туш,роденден и семејството фото Гаранција 1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Плаќање 1. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. 2. Вкупна Цена за плаќање вклучува последната аукција цена плус S&H(Превозот и Ракувањето). Ве молиме имајте во предвид : S&H не се вклучени давачки, локалните даноци или било која друга увоз такси. 3. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (Боја, Пакети, Вредноста на Декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24 часа на потврди за плаќање. Превозот 1. Во светот превозот. Ние само брод да се потврди адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 2. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Ние ќе замине на детални пораки на донесувањето и пакет за вас. Политика На Враќање 1. Ние ќе настојуваме да го замени сите скршени предмети. 2. Ве молиме да се свесни дека сите се враќа мора да биде во оригинална амбалажа. 3. Секоја наплата на износот само ќе го покрие износот на вашиот откуп и нема да се подразбира секоја поштенски / пакување. 4. За вашите добри, ве молиме да се земе некои фотографии пред да се врати во нас. 5. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се врати на објектот во Неискористени Состојба и ние ќе рефундирање откако по добивме објектот. 6. Треба да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака 7. Купувачот е одговорен за сите се враќаат трошоците за превозот. Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било каков проблем, ние секогаш сме подготвени да одговорат и поддршка. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
мама и бебе шапка капа
Стил:
Повик
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Волна
is_customized:
Yes
бебе мајка шапка капа:
мама и бебе за појавување на шапка
мама деца Семејство опремени:
Топла есен зима памук шапка капа
боја:
5 бои

Најдобри понуди