• Обновено
Рачно изработени Плетени Капа Жените Beanies Капи Есен, Зима и Топло Skullies Спорт Ски Капи Хаубата tricote sombrero YY60546

Рачно изработени Плетени Капа Жените Beanies Капи Есен, Зима и Топло Skullies Спорт Ски Капи Хаубата tricote sombrero YY60546

Rating 
DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Рачно изработени Плетени Капа Жените Beanies Капи Есен, Зима и Топло Skullies Отворено Спортот Ски Капи Хаубата tricote sombrero YY60546
Дебела држиме за плетење мешана боја Капи
Материјал : Памук&Полиестер
Големина;Слободни големина
Боја : Црна,Црвена,Сива,Розова,Слонова Коска
Моден Зимски Топло Плетени Капа,Рачно Изработени
Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да шопинг
Имаме фабрика,го прифати одобрението за промет на големо наредби,а најниска цена.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Плетени Beanies Шапка YY60546
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Број На Модел На:
YY60546
Моден:
Зимски Топли Капи За Жени
Нови:
Плетени Skullies
боја:
Црна.Сива,Слонова Коска,Розова,Црвена

Најдобри понуди