• Обновено
NGSG 6Color Крзно Капа За Девојки Жените Зима Ној Крзно Skullies Beanies Солидна Сива Пердув Секојдневен Моден Стил Накит Сина Капа

NGSG 6Color Крзно Капа За Девојки Жените Зима Ној Крзно Skullies Beanies Солидна Сива Пердув Секојдневен Моден Стил Накит Сина Капа

Rating 
DEN 1128.00

Залиха
Во магацинот.


Накит Сина Жени Крзно Шапка Мека Зима Skullies Beanies Симпатична Цврстиот Примерок на Моделот Секојдневен Европската Американски Стил ET4030-16 Глава Обемот 58-62 cm
Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка. Сликата е само за референца , те молам направи објект како стандард
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. 2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа. За производи : Фотографии на производи е целосно во согласност со (прилагоди детали). Ако имате било questior,ве молиме контактирајте со нас. За превозот : По плаќање на Вашата нарачка,ние ќе брод цел во рамките на 7days,КУПУВАЧОТ е единствено ОДГОВОРНА ЗА ЦАРИНЕЊЕ на СТОКИ,Пасош податоци се ЗАДОЛЖИТЕЛНИ според царинските прописи на државата каде што се превозот од.Купувачот ИЗБИРА удобен поштенска услуга (провери ОДНАПРЕД за ИНФОРМАЦИИ ЗА времето на ИСПОРАКА НА ВАШАТА ЗЕМЈА) За боја : Боја на производ може да се разликува,ние мора да се запамети дека ова е професионална фотографија (блиц на камерата,осветлување,следи поставување),Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква. За Големина на : Бидете сигурни дека пред купување ве молиме разгледајте го нашиот големина на табела и како да се одреди големината .Бидете сигурни да се консултирате со нас за големината,ако изберете големина и тоа не ви одговара ,ние не сме одговорни.Маргина на грешка во производот е 2-3cm За враќање : во Рок од 7 дена по приемот,Можете да се вратите на објектот.Производот мора да биде во истата форма во која тоа беше кога се примени, сè треба да биде во место, не се фрлаат пакет кој има информации за испраќачот и примачот. Испорака на други земји :
Општо земено , Ќе брод вашата нарачка од Кина од страна на Кина Пост Redistered Воздух Пошта во 3-7 работни дена . Тоа е за 15-60 дена за повеќето земји , во некои земји, може да трае повеќе денови, како што се Бразил ,Аргентина. Ако е датум на испорака доаѓа , но не сте се примени на објект , можете да контактирате со нас се прошири датум на испорака . Повратни информации : ве Молам, дај ми 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, доколку постои било каков проблем . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации . Ви благодариме за доаѓање се Очекува следната време

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
NGSG
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ET4030
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Материјал:
ној
боја:
накит сина
Пол:
Жените
Материјал:
ној
Тип На Објект:
skullies beanies
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Зима
Глава Турнеја:
58-62 cm
Декорација:
Никој

Најдобри понуди