• Обновено
Прирачник Слама Ткаени Складирање Кошница Капак Остатоци Консолидација Складирање Кутија За Складирање Кошница Сортирање Кутија За Накит Кутија S $

Прирачник Слама Ткаени Складирање Кошница Капак Остатоци Консолидација Складирање Кутија За Складирање Кошница Сортирање Кутија За Накит Кутија S $

Rating 
DEN 725.00
DEN 763.68
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Прирачник Слама Ткаени Складирање Кошница Капак Остатоци Консолидација Складирање Кутија за Складирање Кошница Сортирање Кутија за Накит Кутија совети : не го земе во влажна средина долго време avoiving mustiness. Име : слама ткаени складирање кутија Материјал : слама Големина : ( ве молам само да се стави на глувчето на боја secletion не кликнете и тоа ќе ви го покаже големина) 20x10x12cm 24x14x13cm 29x21x14cm 36x25x15cm Боја : како на сликата Занает : рачно изработени ткаени складирање кошница Погоден за : Козметички торба долна облека / Накит картичка далечински слушалки жица / жица

Основни карактеристики

Бренд Име:
AOTU
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Neatening/Складирање
Број На Модел На:
складирање кошница
Тип:
Складирање Кошеви
Материјал:
Pampasgrass
Тип:
слама ткаени складирање кошница
Применливи објект:
Козметички торба долна облека / Накит картичка далечински слушалки жица / жица
Материјал:
строу кутија за чување
боја:
како на слика
Големина:
20x10x12cm, 24x14x13cm, 29x21x14cm, 36x25x15cm
Занает:
рачно изработени ткаени
Употреба:
складирање, десктоп декорација

Најдобри понуди