• Обновено
100pcs 28x40cm (11x15.7) Темно-сива Само Лепило Курир Торба Плик Превозот Торба Абење Отпор X-mas Подарок Пакет Торбичка

100pcs 28x40cm (11x15.7) Темно-сива Само Лепило Курир Торба Плик Превозот Торба Абење Отпор X-mas Подарок Пакет Торбичка

Rating 
DEN 1578.24

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Класификација:
Сет
Форма:
Возен Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Дебелина:
12 жица
Шема:
Рамно Тип
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Mailer Express/Превозот Торба
Производот:
Пластични Поли Поштенска Торба
Спецификација:
28x40cm
Материјал:
100% ЈП
Употреба:
Подарок Кутии/Мејлинг/Облека/Шишиња/Тегли
Материјал:
100% ЈП
боја:
Темно Сива
Површината Ракување:
Gravure Печатење
торба стил:
120micron ЈП Поштенска Торба
Функција:
Кинење отпор, Водоотпорен, Greaseproof, Влага-доказ
Примена:
Облека/Чевли/Кутии/Шишиња/Тегли
Дебелина:
120micron (Двојно лице)
прилагодено лого:
Прифатена
Запечатување стил:
само лепило торба

Најдобри понуди