• Обновено
Преносни Мобилен Телефон Торба за Внатрешна Отворено Спортски Риболов, Велосипедизам, Лизгање Пешачење Јога Портокал Сини Зелени Црна Роза Работи торба

Преносни Мобилен Телефон Торба за Внатрешна Отворено Спортски Риболов, Велосипедизам, Лизгање Пешачење Јога Портокал Сини Зелени Црна Роза Работи торба

Rating 
DEN 227.00
DEN 239.04
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Преносни Мобилен Телефон Торба за Внатрешна Отворено Спортски Риболов, Велосипедизам, Лизгање Пешачење Јога Портокал Сини Зелени Црна Роза Работи торба Карактеристики : 1. добро еластична ткаенина за 6.0" инчи екран на мобилен телефон max; 2. шарени избор за вашиот корист; 1 Парче 1 Торба. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот временски период, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ИСПЛАТА по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво адреса вашите грижи!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
телефон торба
Материјал:
Најлон
is_customized:
Yes
Големина:
as show
Бренд Име:
hoomore
Тип:
Скејтборд Делови
Одборот Категорија:
Еден Рокер
Применливи Луѓе:
Мажи

Најдобри понуди