• Обновено
MCOSER Бесплатен Превозот 60см долги Брановидна Синтетички Едно Парче портокал Cosplay Перика Висока Температура Влакна ПЕРИКА-338B

MCOSER Бесплатен Превозот 60см долги Брановидна Синтетички Едно Парче портокал Cosplay Перика Висока Температура Влакна ПЕРИКА-338B

Rating 
DEN 742.00
DEN 815.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Материјал : 100% Висока Температура Влакна
Тежина : 280 G
Боја : Портокалова
Моделирање : Кајгана
Должина : 60 CM (23.6 Инчи)
Внимание Ве Молиме :
Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред shippmet.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот за што ПОБРЗО.
Ве молиме да ни остават добар фидбек, ако сте задоволни со купување.
Ви благодарам многу за вашето внимание!!

Основни карактеристики

Протегала должина:
22inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
густина:
100%
Може Да Се Permed:
Yes
База Материјал:
Еластична чипка
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Брановидна
Број На Модел На:
ПЕРИКА-338B
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Боја на Чипка:
Медиум Браун
Бренд Име:
MCOSER

Најдобри понуди