• Обновено
CirGen Мода Тело Жените Секси Златна Боја Синџир Ѓердан Ѓердан Полн Стомак Појас бански Синџир ѓердани Накит B96

CirGen Мода Тело Жените Секси Златна Боја Синџир Ѓердан Ѓердан Полн Стомак Појас бански Синџир ѓердани Накит B96

Rating 
DEN 287.52

Залиха
Во магацинот.


100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете. Ви благодариме !
Производите се поубави од слики!
Ставка Детали и Спецификации
Точка БР.
B96
Материјал
Алуминиум,Легура
Hummer затворач затворање
Боја
Светлината позлатени
Ѓердан е Периметар
60+12 cm За
Тежина
Ѓердан : 34 Грам /pc
Пакување
1 компјутер/1 OPP вреќа,12 компјутери/1 голема OPP вреќа
Состојба
Бренд нови
1.Ние нудиме најпопуларните предмети и најдобра услуга за вас и Нови ставки за ажурирање секоја недела.
2.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга.
3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
"0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!
1. Ние ја производи фотографии од самите себе. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции.
2. Имаме вистински продукции фотографии и модел покажуваат фотографиите понекогаш, ве Молиме потврдете
со вистински продукции фотографии кои што го зеде, кога ќе нарачате.
4. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Ние ќе го цениме искрено
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
1 . Ние брод на сите наши предмети во рок од 3 дена од преку EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур Пост,превозот метод ќе зависи од вкупниот износ.
Бесплатен Превозот
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Кина Пост/ Сингапур Пост
15-35 работни дена
EMS / DHL / Aramex
5-12 работни дена
>=$150
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ , или други скриени трошоци . Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
4. Предмети се испраќаат само по уплата.
1. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
2. Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас .
Вашиот задоволни е најважно за нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) . Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Вашето задоволство е наша цел ! Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, додека да се чувствувате задоволни.Се надеваме дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Никој
Број На Модел На:
B96
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Алуминиум
Стил:
Тренди
Бренд Име:
CirGen
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
/
Компатибилност:
/
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Стил:
Рачно изработени
Објектот:
Жените тело подигнат ѓердан
is_customized:
Yes
Стилот 1:
Телото на синџирот на ѓердан

Најдобри понуди