• Обновено
Жените Црна Монистра Pendant Кристал Лигавче Синџир Накит Јака Ѓердан Ѓердан 0265

Жените Црна Монистра Pendant Кристал Лигавче Синџир Накит Јака Ѓердан Ѓердан 0265

Rating 
DEN 26.00
DEN 31.20
-17 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Бренд Име:
BAIBAOROOM
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Материјал:
Чипка
Број На Модел На:
Ѓердани
Обликотшема:
Растенијата
Pendant Големина:
65
Функција:
Спиење Tracker,Период Tracker,Повик Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
синџир шема:
бран синџир
Шема:
Други
pendant материјал:
Други
се прошири синџир:
10cm подолу
is_customized:
Yes
Должина:
21cm ( bearing ) - 50cm ( bearing )

Најдобри понуди