• Обновено
2 РЕД 9-10ММ TAHITIAN ВИСТИНСКИ ЦРНА ЗЕЛЕНИ БИСЕР ПОЗЛАТЕН ЃЕРДАН 18 ИНЧИ

2 РЕД 9-10ММ TAHITIAN ВИСТИНСКИ ЦРНА ЗЕЛЕНИ БИСЕР ПОЗЛАТЕН ЃЕРДАН 18 ИНЧИ

Rating 
DEN 1559.00
DEN 2688.00
-42 %

Залиха
Во магацинот.


Моден Поставите 18 K позлатени Зелена Jade Хривнија Earring Прстен US$ 20.00 /парче
Моден накит поставите 18 K позлатени Кристал Ѓердан Earring Прстен+кутија US$ 36.00 /парче
Моден 48" 10мм Жолта Jade Ѓердан Earring US$ 23.00 /парче
Тигар Око Камен ѓердан хривнија earring прстен поставите US$ 33.00 /парче
Топла Продаде ! Благородна Накит 7 Ред Бела Слатководни бисер црвени корални ѓердан earring US$ 43.00 /парче
Поставен Noblest Постави позлатени Црвениот Кристал ѓердан pendant обетки прстен US$ 24.00 /парче
Шармантен! Бела Монета Розова Слатководни Бисер Ѓердани Поставите US$ 29.00 /парче
виолетова jade pendant/ѓердан обетки хривнија Ring8# US$ 22.00 /парче
Добредојдовте во мојата продавница :
Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!
За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање. ве молиме да го прочитате ставка Опис и превозот Опис.
Ние ќе ја испорача стварта На купувачот исплата во рок од 3 работни денови .
Овој објект е превозот од Сингапур Воздухопловната,Превозот Време : 18-30 работни денови(со Исклучок на сабота и во недела и правни празници) за да пристигнете(Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity),Имаат следење на број,
Плаќање :
Јас прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay
Превозот И Ракувањето Со :
EMS,Просек превозот период е 7-10 дена.
Ако изберете EMS, треба да се плати одреден надомест. ЕМС .
товарни е поскапо. Треба да се плати (25 US : ). тоа нормално се зема 8-12 дена.
Штом го исчистите вашиот плаќање, ние ќе брод надвор од објектот во 48 часа. (викенд и holidy не се вклучени.) Превозот и ракувањето со надомест вклучува пакување, складирање и дистрибуција на трошоците, не поштенски само. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.
Политика На Враќање :
Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите објект од нас. Ве молиме да ни ме наскоро. Јас ќе се реши за вас во 48 часа. (Целосна наплата или размена е валидна во рок од 15 дена по плаќањето беше потврдено)
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, Ние ќе остави positve повратни информации за вас, откако ќе се примени на објект. Ако постои нешто необично или имате некои сомнение, ве молиме да не остави неутрални или негативни повратни информации, можете да не контактирате без никакво двоумење и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
mm
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
mm
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
Злато Позлатен
Должина:
17

Најдобри понуди