• Обновено
Davieslee Mens Тешки Ѓердан Синџир Сребрен Тон 316L не 'Рѓосувачки Челик Фигаро Животинска Кожа Линк трговија на Големо Накит 10мм LHN34

Davieslee Mens Тешки Ѓердан Синџир Сребрен Тон 316L не 'Рѓосувачки Челик Фигаро Животинска Кожа Линк трговија на Големо Накит 10мм LHN34

Rating 
DEN 768.00
DEN 1023.36
-25 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Метална боја:
18inch 45см, 20inch 50cm, 22inch 55cm, 24inch 60cm, 28inch 70cm, 36inch 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LHN34
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
не pendant
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Davieslee
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
мерење:
Ширина
Состојба:
100% Сосема Нов
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Is_Customized:
Yes
Топло Prompt:
Вистинската големина е како што е наведено фото САМО за референца
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS
Тип На Производ:
ѓердан за мажи

Најдобри понуди