• Обновено
Поставен 5mm Византискиот Кутија Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Mens Момчиња Сребрена /Злато Синџир Ѓердани Хривнија Персоналните Подарок Накит

Поставен 5mm Византискиот Кутија Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Mens Момчиња Сребрена /Злато Синџир Ѓердани Хривнија Персоналните Подарок Накит

Rating 
DEN 86.00
DEN 95.52
-10 %

Залиха
Во магацинот.


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 30-45 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 45 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети се уште не пристигне по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Вие само изберете expresss начини и да се плати тоа го исклучите, а потоа ние ќе ја испратите вашата предмети од express и можете да го добиете во 3-7 дена во вообичаените!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Метална боја:
Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Granny Шик
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Должина:
7-40 wide,5mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Компатибилност:
Никој
Тип На Објект:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Линк Синџир
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Сребрена/злато
Пол:
Мажите, Момче
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Големина:
7-40 wide,5mm
Нови:
100% Сите Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди